Yüreğir Nakliye Firması

Yüreğir Nakliye Firması | 0 532 602 24 37

Yüreğir Nakliye Firması
Yüreğir Nakliye Firması

Yüreğir Nakliye Firması olan Özenver Nakliyat olarak uzman mobilya monte-demonte ekibimiz, eşyalarınıza zarar vermemek için kullandığımız ekipmanlar ve güleryüzlü taşıma personelimiz ile Yüreğir nakliye işlerinizi en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlara yapmaktayız. Yüreğir nakliye firması olan Özenver Nakliyat, evden eve nakliyat, sektöründe taşınma esnasında her biri alanında uzman personeller ile çalışması açısından ve uyguladığımız fiyat/kalite fiyat politikamızdan dolayı en iyi Yüreğir nakliye firmalarından biridir.

Nakliyat işlemleri için geçerli olan ilk nitelik anlayıştır. İki taraf birbirini anlayıp saygı duymalıdır. Güven duygusu da anlayıştan sonra gelir. Güven olmadan nakliye firması kurulmaz. Tüm müşterilerin eksiksiz şekilde size güveniyor olması gerekir. Biz Öz Enver nakliyat olarak güven duyulacak noktaların altını dolduruyoruz. Müşteriler ile sözleşme yapmadan işe başlamıyoruz. İki tarafında haklarını koruyan sözleşmeler bu konuda oldukça önemlidir.

Daha önce taşıma işçileri ile düzensiz bir şekilde taşınan ev eşyası taşımacılığı işi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda ev ve ofis sahipleri için bu tip firmalardan hiçbir yere dokunmadan taşıma işi istemek çok kolay hale geldi. Profesyonel hizmet sunan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Taşınma şirketi tabiri aslında asıl işi sadece ev eşyalarının taşınması olan bir nakliye firmasına aittir. Bu görevi yerine getirmek için işletmelerin ev ve ofis taşımacılığı için K-3 karayolu tescil evraklarına ihtiyacı vardır. Bu belgeye sahip olmayan nakliye şirketlerinin kurye hizmeti vermesi kanunen yasaklanmıştır. Ev eşyası taşıyorsanız belgesiz nakliye firması işinden uzak durmalısınız.

Nakliye işlemi, ev eşyalarının eski evinizden yeni evinize taşınmasını içerir. Paketleme, toplama, birleştirme ve yerleştirme işlemleri evden eve taşıma olarak adlandırılır. Daireden daireye şirket taşımada denir. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasından siz sorumlusunuz. Nakliye sırasında oluşabilecek hatalardan firma sorumludur. İşletmeler çok geniş bir çalışma alanına sahiptir. Firmalara verilen yeterlilik belgeleri arasında ofis, iş yeri ve ev eşyası taşıma işleri yer alıyor. Ama daha çok nakliye işinde çalışıyorlar.

Öz Enver Nakliye Firması ve Prosedürleri

Öz Enver İstanbul’da Şehir içi ve tüm Türkiye’de şehirlerarası olmak üzere iki ana kolda faaliyet gösteren kapıdan kapıya nakliye firması işini kurmuşlardır. Taşıma kapalı çelik kutulu araçlarda yapılır. Profesyonel ve deneyimli bir şirket değerleme hizmeti ile başlar. Taşınma sürecinin optimal yönetiminin sırrı bu hizmette yatmaktadır. Bu aşamada, toplantılar, miktar kararları ve fiyatlandırma gibi tüm detayları tartışıyoruz. Aynı zamanda sözleşmeler ve sigorta poliçeleri gibi sözleşme belgeleri hazırlıyoruz. Dolayısıyla tüm nakliye firması iş yerlerinde bulunması gereken sigorta işlemlerine bu seviyede başlanır. Bu, değerlendirme hizmeti veren şirketin programı en iyi şekilde gerçekleştirmiş olduğu anlamına gelir. Sabah evinize gelen ekip, yerde duran eşyaları paketlenebilmesi için toplamaya başlar. Daha sonranda başka bir takım insan gelip toplama işlemini üstlenirken diğeri paketleme ve taşımaya başlar. Öz Enver nakliye gibi profesyonel ve saygın bir taşıma şirketi eviniz 2.katta olsa bile, oraya ulaşmak için asansör kullanır. Bu hem vakitten tasarruf sağlar hem de dar olan merdivenlerde eşyalarınızın çarpıp çizilme ve zarar görme riskini ortadan kaldırır. Kurtarılan ve demonte edilen eşyalar, belirlenen yerdeki yeni evinize yerleştirilecektir. Örneğin, yatak odası dolabınız yeni evinizde herhangi bir yere yerleştirilebilir. Bu işler için fazladan para ödemenize veya usta aramanıza gerek yok. Burada ciddi olan tecrübeli ve profesyonel bir firmadan bahsediyoruz. İnternet ortamında görünen Yüreğir nakliye firması her zaman doğru şirket olmayabilir. Bu durumda mallara gelebilecek olası zararlar için birbirinizi suçluyor olabilirsiniz. Bu yüzden anlaştığınız Yüreğir nakliye firması, doğru firma mı yoksa dolandırılıyor musunuz iyice araştırmanız gerekir.  İyi bir evden eve nakliye firması şu özelliklere sahip olmalıdır: Taşınacağınız işyeri ikamet ettiğiniz şehirde ve fiziki lokasyona sahip olmalıdır. Ofise gidip genel bilgi alabilmelisiniz. İşin başında fiyat konusunda anlaşmanız gerekir. Bu yüzden onlara ürününüzü gösterin ve fiyatı dâhil etmelerini daha sonra tüm bir ücret söylemelerini istemeniz gerekir. Yüreğir Nakliye Firması arıyorsanız web sitemiz üzerindeki iletişim kanallarından bize ulaşarak evden eve nakliye hizmeti alabilirsiniz.