Ucuz Nakliyat Firmasına Hoşgeldiniz.

Üsküdar Nakliyat

Üsküdar nakliyat firmaları arasında seçkin bir konuma ulaşmış olan Öz Enver Nakliyat diğer tüm İstanbul ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.  Evinizi taşımak sizin için gerçekten yorucu ve stresli bir iş olabilir. Üsküdar Nakliyat olarak bu zor olan evden eve nakliyat işini taşıma ve ambalajlama konusunda uzman ekibimizle güvenli ve hızlı gerçekleştirebiliriz. Eşyalarınız ambalajlı ve dikkatli bir şekilde taşınıp yüklenmesine rağmen nakliye kamyonunun küçükde olsa istanbul trafiğinde kaza yapma olasılığı bulunmaktadır. Kaza durumunda siz müşterilerimizin mağdur olmamaları için aracı sigorta kuruluşları ile eşyalarınızı sigortalıyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigortalamak isterseniz bu konu hakkında sizi ücretsiz olarak bilgilendirebiliriz.

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz için özel tasarlanmış büyük ve küçük ebatta kamyonlarımız ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz.Firmamız evden eve nakliyat hizmeti dışında ofis taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma ve eşya taşıma gibi farklı uzmanlık ve yetki belgeleri gerektiren nakliye işlerini de yapmaktadır.

Üsküdar Hakkında Bilgi

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçesidir. Şehrin en tarihi ilçelerinden bir tanesi olan Üsküdar’ın geçmişi İstanbul’un fethine kadar dayanmaktadır.  Üsküdar 35 km’lik bir büyüklüğe sahip olup günümüzde bu alanın tümü yerleşim alanı olarak kullanılmaktadır. Marmara Üniversitesi ve Kuleli Askeri Lisesi yine bu ilçenin sınırları içerisindedir. İlçenin köklü ve tarihi bir yerleşim alanı olması dolayısıyla Üsküdar diğer ilçelere göre daha sakin bir ilçedir. İlçenin denize bakan sırtları eğimli olup, genel olarak tepelik ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir.

Bu nedenle ilçede nakliyat hizmetinin mutlaka ilçenin yerleşim şeklini bilen uzman Üsküdar nakliyat şirketlerine yaptırmak gerekmektedir.