Tefenni Evden Eve Nakliyat Firması

Tefenni Evden Eve Nakliyat Firması | +90 532 602 24 37

Tefenni Evden Eve Nakliyat Firması
Tefenni Evden Eve Nakliyat Firması

Tefenni evden eve nakliyat firması olarak ev, ofis, villa, depo gibi tüm alanların yeni adresine taşınması hizmetini veriyoruz. 1995 yılından bu yana profesyonel nakliyat işleri yaparız. Öz Enver Nakliyat firmamız kurumsal bir şirkettir. Müşteri memnuniyeti prensibiyle özenli nakliye hizmetleri sunarız. Nakliyat alanında uzman ekibimiz ile işimizi titizlikle yaparız. Taşınacak eşyanın türüne ve yoğunluğuna uygun araç filomuz ile en iyi nakliye hizmetini veririz. Yeni ve bakımlı araçlarımız ile asansörlü taşıma sistemimizle eşyalarınızı hasarsız ve güvenli bir şekilde taşırız. Sigortalı taşıma ile eşyalarınızı güvence altında yeni adresine nakliye ederiz.

Tefenni Şehiriçi Evden Eve Nakliye

Tefenni evden eve nakliyat hizmeti İstanbul Bağcılar’da bulunan Öz Enver Nakliyat firmamız tarafından şehir içinde özenle yapılır. İstanbul içinde evinizi ya da işyerinizi özenle taşırız. Şehiriçi taşınma ihtiyacınız halinde bizi aramanız yeterlidir. Evinize ya da ofisinize gelerek gerekli tespitlerimizi yaparız. Taşınacak eşyanın durumuna uygun sözleşmemizi ve sigortamızı yaparız. Birlikte belirleyeceğimiz gün ve saatte ekibimiz ile adresinizde oluruz. Tüm eşyalarınızı titizlikle özel ambalaj malzemelerimizle temiz bir şekilde paketleriz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için her tarz eşya için farklı ambalaj malzemesi kullanırız. İşinde uzman ekip görevlilerimiz beyaz eşyalarınızı söküp yeni adresinizde kullanılabilir şekilde bağlar. Mobilyalarınızı mobilya ustamız yerinden söküp en iyi şekilde paketleyip yeni adresinizde istediğiniz yere monte eder. Kırılacak eşyalarınız ayrı bir özen ile sarılıp paketlenir. Hasar görmeden taşınır.

Tefenni Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile eşyalarınızı Türkiye’nin tüm şehirlerine taşırız. Öz Enver Nakliyat firmamız şehirlerarası nakliyat işine uygun bir araç filosuna sahiptir. Eşyanın taşınacağı şehrin uzaklığına ve yol durumuna uygun araçlar ile nakliye yapılır. Araçlarımızın tüm bakımları yapılmıştır. Deneyimli şoförler ile çalışırız. Uzun yıllardır büyük araç kullanan uzun yol tecrübesi olan şoförlerimiz eşyalarınızı güvenle yeni adresinize götürür. Eşyanız ile birlikte taşıma ekibimizde eşyanızı taşımak ve yerleştirmek için orada hazır bulunur. Nakliyat araçlarımız sigortalı olup meydana gelebilecek herhangi bir kaza halinde eşya bedeliniz tam olarak ödenecek şekilde güvence altında olacaktır.

Asansörlü Nakliye Sistemimiz

Tefenni evden eve nakliyat firması olarak çağımız teknolojisini en verimli şekilde kullanırız. Yeni sistem asansörlerimiz ile eşyalarınızı güvenle evinizden indirip yeni adresinize çıkartırız. Otomatik asansör nakliye sisteminin faydaları:

*Asansörlü nakliye ile eşyalarınız çok daha hızlı bir şekilde taşınır. Böylede kıymetli zamanınız size kalır.

*Bu yeni sistem ile eşyalarınızın çarpma, düşme gibi kazalara maruz kalması önlenerek hasarsız bir şekilde taşınır.

*Apartmanların merdiven boşluklarında herhangi bir hasar veya boya çiziği oluşumu engellenmiş olur.

*Taşınma esnasında apartman komşularınız rahatsız olmaz.

*Apartman yöneticisinin asansörü kullandınız mı gibi sözlerine maruz kalmazsınız.

*Eşyalarınızı taşıyan personelimiz daha az yorulur ve işini daha dikkatli yaparlar.

Sigortalı Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat işini profesyonel bir şekilde yapan firmamız eşyalarınızı sigortalı olarak taşır. Sizinle birlikte belirleyeceğimiz eşya bedelleri meydana gelebilecek herhangi bir kaza halinde tam değerinde ödenir. Birçok insan en kıymetli eşyalarının zarar göreceği konusunda oldukça endişelidir. Yıllarca çalışarak çok para ödeyerek aldıkları eşyalarına bir şey olması büyük zarar olacaktır. Ya da büyük manevi değeri olan bir eşyada meydana gelebilecek hasar bir yıkım olacaktır. Öz Enver Nakliyat firması olarak tüm bu endişelerinize son vererek sigortalı taşıma sistemi kullanıyoruz. Eşyalarınızı oldukları değerde sigortalıyoruz. Kurumsal bir nakliye firması olan şirketimiz sizlerin memnuniyeti için eşyalarınızı güvenle taşıyor.

Tefenni Evden Eve Nakliyat Firması Ücretleri

Tefenni evden eve nakliyat ücretleri taşınacak olan kişilerin endişelerinden biridir. Özellikle kısıtlı bütçe ile taşınmak zorunda olan kişiler ödeme zorluğuna girebilir. Öz Enver Nakliyat olarak müşterilerimizin yanındayız. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile hizmet sunarız. Eşyalarınızın azlığı ya da çokluğu nakliye ücretlerinde farklılık oluşturur. Ya da eşyanın kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı farklı fiyata olacaktır. Bu farklılıklar müşterilerimize adil hizmet verme isteğimizdendir. Nakliye ücretini politikalarımız kapsamında belirlediğimizde size bildiririz. Sonrasında birlikte ödeme planını belirleriz. Kredi kartı ya da nakit ödeme yapılabilir. Belki bankanızla görüşüp kredi kartı taksiti düşünülebilir. Nakliye ücretlerimiz sektör içerisinde oldukça uygundur. Evden eve nakliyat için en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.