silivri evden eve nakliyatSilivri Nakliyat

Kurulduğu günden bu yana başarılı ve emin adımlarla yoluna devam eden Silivri Nakliyat sektörde lider olma amacıyla ilerlemektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunan firmamız müşterilerinin nakliye hizmeti ile ilgili beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir. Bunun için sürekli gelişim ve değişim içerisindedir.

Silivri Nakliyat

Bilindiği üzere nakliye sektörü sürekli gelişmektedir. Silivri bakımından bakıldığında son yıllarda hızla geliştiği görülen ilçe göç oranının yükselmesiyle dikkat çekmektedir. Kalabalık nüfusu ile ön plana çıkan ilçe içerisinde nakliye hizmetine yoğun talep olmaktadır. Bu nedenle evden eve nakliye firmalarına da talep fazla olmakta ve insanlar bu firmalar arasında en güvenilir hizmet veren firmayı tercih etmek istemektedir. Bu noktada Silivri Nakliyat firmamız güvenilir ve profesyonel hizmeti ile ilk tercih edilen firmalardan biri olmaktadır.

 

Silivri Nakliyat

Nakliye hizmetimizden yararlanmadan önce müşteri ile firmamız arasında nakliye detaylarını konuşmak adına görüşme yapılmaktadır. Yapılan bu görüşmede nakliyenin yapılacağı yer, tarih, saat ve diğer tüm detaylar görüşülmektedir. Bu sayede konuşulan gün ve saat geldiğinde herhangi bir aksaklık olmadan eşyalar belirtilen adresten alınıp yeni adrese teslim edilmektedir.

Silivri Nakliyat başta kendi bölgesi olmak üzere İstanbul ilinin pek çok bölgesine hizmet vermektedir. Böylelikle dileyen pek çok kişi sunduğumuz hizmetten yararlanabilmektedir. Üstelik bunun için tek bir görüşme yeterli olmaktadır.

Her türlü nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere güvenilir, hızlı, ekonomik, 1. kalite hizmet sunan piyasada lider firma olarak bilinen Silivri Nakliyat ile eşyalarınızı zarar görmeden sorunsuz bir şekilde nakliyatını gerçekleştirebilirsiniz. Sizin talep, istek ve ihtiyaçlarınıza göre biçimlenen nakliyat hizmetlerimiz vardır.

Silivri Nakliyat firmamız ile sizlere aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz:

  1. Bizim ile iletişime geçmenizin ardından size uygun bir gün ve saat belirleme
  2. Size belirlenen gün ve saatte adresinize gelme
  3. Eşyalarınızı inceleyerek en uygun nakliyat aracını belirleme
  4. Yırtılma ve darbeye karşı koruyucu özellik gösteren son teknoloji tasarımı ambalajlar ile paketleme
  5. Eşyalarınızı gerek elemanlarımız ile gerek asansör ile nakliyat aracımıza taşıma
  6. 7/24 iletişime geçerek size uymadığı takdirde, nakliyat gününü sizin uygun olduğunuz bir gün ve saate Silivri Nakliyat hizmetimizin tarihini tekrar ayarlayabilme
  7. Taşınan eşyaların, niteliklerine ve boyutlarına uygun olarak nakliyat aracına özenli bir şekilde yerleştirmek
  8. Eşyalarınızın yeni yaşam alanınıza gerek asansör gerek elemanlarımız ile taşınması
  9. Talebiniz halinde cüzi bir ücret karşılığında eşyalarınızın montaj ve kurulumunu gerçekleştirme
  10. Eşyalarınızın kurulum ve montajının ardından ortaya çıkan ambalaj, kağıt, köpük, bant gibi atıkların geri dönüşüme gönderilmesi

Eşyalarınızın nakliyatı için nakliye ücreti belirlerken, çalışan ekip arkadaş sayımızı, iki mesafe arasındaki uzaklığı, istediğiniz ekstra hizmetleri göz önüne almaktayız. Bu nedenle net bir nakliyat ücreti verememekteyiz. Bizim ile iletişime geçip bu konularda bilgi vermeniz durumunda sizlere Silivri evden eve nakliyat fiyatı hakkında bilgi vermekten mutluluk duyarız.