UCUZ NAKLİYAT
Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık"
Evinizi, ofisinizi uygun fiyatlarda ucuza taşıma yapmak için
bizi arayın.


Sefaköy Nakliyat

İstanbul Sefaköy ilçesinde birçok evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Nakliyat hizmetinde ilçede bulunan firmalar nakliye konusunda deneyimleri vardır.  Eğer evinizi, ofisinizi, fabrikanızı veya fuar standınızı taşıyacaksanız Öz Enver Nakliyat ve diğer nakliye firmaları taşıma işinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Sefaköy ilçesinde hemen hemen tüm nakliye firmaları  evden eve nakliyat hizmetini sıklıkla yerine getirmektedir. Firmamız evden eve nakliyat hizmeti ve eşyaların ambalajlanması konusunda yeterli bir deneyime sahiptir. 1995 yılından bu yana İstanbul ilinin tüm ilçelerinde nakliye hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sefaköy Öz Enver nakliyat firmasına eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde yeni yerine taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm personelimiz deneyimli olup tüm taşıma süresi boyunca taşıma işlemleri adım adım kontrol edilmektedir. Eşyalarınızın tamamı ambalajlanarak taşınmaktadır. Tüm yükleme, boşaltma, taşıma, paketleme, yerleştirme ve temizleme işlerini  deneyimli personelimiz  tarafında uygun ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Bizden ekperimiz ile nakliyat hizmeti aldığınız zaman tüm nakliye planlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır.  Taşıma sırasında uzmanlarımız tüm nakliye hizmeti süresinde işlemlerin plana uygun olup olmadığını kontrol etmektedir.  Firmamız nakliye süresince tüm eşyalarınıza ve paketleme işlemlerine gerekli özeni göstermektedir. Taşıma öncesi firmamız taşınacak eşyaları ve yerleri inceleyerek önceden tüm gerekli olabilecek ekipmanları hazırlamakta ve planlama yapmaktadır.

Planlama bütçenize uygun nakliye hizmeti verilmesi için çok önemlidir. Birçok nakliye firması planlama yapmadığı için nakliye esnasında size ek maliyetler çıkarabilmektedir. Firmamız nakliye sözleşmesinde belirtilen ücret dışında sizin daha önce belirtmediğiniz eşyalar olmadığı sürece ek ücret talep etmeyecektir. Bizimle anlaşmanızdan sonra firmamız eşyalarınızın paketlenmesine başlayacaktır.  Tüm eşyalarınız kırılacak olan eşyalarınız dahil uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir.  Paketleme nakliye için çok önemlidir çünkü eşyalarınızın uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi taşıma sırasında zarar görmemesi için gereklidir.  Elemanlarımız paketleme ve ambalajlama konusunda deneyimlidir ve eşyalarınıza uygun malzemeler kullanılmaktadır.

Paketleme sonrası eşyalarınız tipine ve yeni evinizde taşınacak olan yerlere göre gruplandırılarak etiketlenmektedir.  Personelimizin gruplandırma ve etiketleme işlemleri taşıma süresini etkili bir şekilde azaltmaktadır. Sefaköy ilçesinde oturuyorsanuz ve hızlı ve ucuz nakliyat hizmeti satın almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.