Ucuz Nakliyat Firmasına Hoşgeldiniz.

Kadıköy Nakliyat

Son zamanlarda giderek gelişen Kadıköy ilçesinde ev taşıma talepleri giderek artmaktadır. Kadıköy nakliyat uzman kadromuz ve taşıma için özel tasarlanmış nakliye kamyonlarımız ile siz bölge halkına bu hizmeti yıllardır veriyor. İstanbul ilinde saygın bir konuma ulaşan Öz Enver Nakliyat hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı ve sorunsuz bir şekilde yerine getiren bir firmadır.

Müşterilerimiz bizler ile sürekli çalışmayı seçmektediler. Çünkü eksik olduğumuz yerleri belirleyip kendimizi geliştirip siz kadıköy ilçesine daha kaliteli nakliyat hizmeti vermek için taşıma sırasında sürekli onlarla iletişim halinde oluruz.Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınız kaliteli malzemeler ile paketlenerek tüm güvenliği sağlanır. Ambalajlama malzemelerimiz standart karton kutular, balonlu poşetler, battaniyeler ve çuvallar kullanılmaktadır. Evinizdeki eşyaların sizin için ne kadar değerli olduğunun farkında olan Kadıköy nakliyat taşıma sırasında hesapta olmayan kazalardan sizi korumak için nakliye kamyonlarındaki eşyalarınızı sigortalatmaktadır.

Kadıköyün en iyi nakliye firmalarından olan Öz Enver Nakliyat şıkça yaptığı şehiriçi evden eve nakliyat hizmetinin yanından şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermektedir. Kısacası istanbulda evden eve nakliyat konusunda hızlı, sağlam ve ucuz fiyatları ile firmamıza güvenebilirsiniz.

Kadıköy Hakkında Bilgi

Kadıköy, İstanbul Anadolu yakasında bulunan tarihi ve gözde ilçelerinden birtanesidir. Kadıköy’ün kuruluşu Bizans döneminden öncesine kadar dayanmaktadır. Yapılan bazı araştırmalar bölgenin M.Ö. 3000 yıllarına kadar dayanan bir tarihi olduğunu göstermiştir. Kadıköy, Anadolu’yu İstanbul’a bağlayan tarihi Haydarpaşa Garı’na da ev sahipliği yapmaktadır. Rıhtım bölgesi, Bahariye Caddesi insan hareketliliğinin en çok yaşandığı bölgelerdir. Kadıköy’ün kültür zenginlikleri arasında Haldun Taner Sahnesi, Süreyya Operası, Reks Sineması, Müjdat Gezen Sanat Merkezi gösterilebilir. Ayrıca Bostancı Gösteri Merkezi’de büyük etkinlikleri ev sahipliği yapmaktadır. Kadıköy, İstanbul’un en eski ve en geniş yerleşim alanlarından biri olmakla beraber ticari hayatta bir hayli zengindir. İstanbul’un en gözde alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Bağdat Caddesi’de yine Kadıköy içinde yeralmaktadır.

Kadıköy merkezi olması nedeniyle ilçeye ulaşım seçenekleri bir hayli çoktur. Vapur, tren, metro, otobüs gibi birçok farklı yolla Kadıköy’e rahatlıkla ulaşabilmektedir. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Barış Manço adeta Moda semtiyle bütünleşmiş, semtin en büyük simgelerinden biri haline gelmiştir. Yine Türkiye’nin en köklü klüplerinden biri olan Fenerbahçe’nin Şükrü Saraçoğlu Stadı’da bu ilçededir. Kulüp adeta Kadıköy ismi ile özdeşleşmiştir. Kadıköy toplumun her kesimine hitap eden bir emlak çeşitliliğine sahiptir. Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti almadan önce taşıma konusunda uzman ve tecrübeli kadromuza danışmanızı mutlaka öneririz.