Ucuz Nakliyat Firmasına Hoşgeldiniz.

Hakkımızda

                 
1995 yılında kurulan Özenver Nakliyat, sürekli yenilenen araç filosu, uzman kadrosu ve en son teknoloji nakliyat ekipmanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Özenver Nakliyat, İstanbul‘un bir ucundan diğer ucuna nakliyat hizmeti ulaştıran, İstanbul’un öncü ve dinamik nakliyat şirketlerindendir
Misyonumuz ;
Özenver Nakliyat, sektördeki değişimlere hızla ayak uyduran, bu hızlı değişim sürecinde müşteri memnuniyeti odaklı yatırımlar yapan, yatırımlarıyla müşterilerinin taleplerine en ideal çözümleri üreterek müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş; yalnızca nakliyat konusunda değil, en iyi hizmeti en uygun fiyata sunma, nakliyat çeşitliliğini arttırma, sadece nakliyat operasyonunu değil, nakliyat öncesini ve sonrasını doğru planlama ile hatasız tamamlamayı kendisine ilke edinmiş, müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kurmayı hedefleyen tecrübeli bir nakliyat firmasıdır.
Özenver Nakliyat,verimlilik odaklı çalışan, uzman personel kadrosu ile hizmet vermeyi daima ön planda tutan, nakliyat operasyonunun tüm aşamalarında alınılacak tüm güvenlik önlemlerini uygulayan müşterilerinin güvenini kazanmayı hedefleyen sektöründe öncü bir firmadır.
Vizyonumuz ;
Sektördeki değişimlere hızla ayak uyduran İstanbul Özenver Nakliyat, dinamik yapısı ve profesyonel çalışma şekliyle müşterilerimize duyduğumuz saygıyla en iyi hizmeti vermek vizyonunu hedeflemiştir. Firmamız; gerek yatırımları, gerek müşteri ilişkileri ile öncü bir firma olarak sektörüne kaliteyi ulaşabilir rakamlara müşterisine sunmayı kendisine vizyon edinmiştir. Firmamız siz değerli müşterilerimiz ile güven, kalite, en uygun fiyat, güven çerçevesinde nakliye hizmeti vermetekten büyük bir memnuniyet duyacaktır.

Öz Enver birçok ailenin evini taşımış ve bu bölgede deneyim sahibi olmuştur. 
 Ucuz nakliyat firması Öz Enver ile evinizi kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.  
 Evinizi tek seferde taşıyabilecek büyük nakliye kamyonlarımız olduğu gibi küçük olan evleri taşıyacak küçük nakliye kamyonetlerimiz bulunmaktadır.  
 Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde taşınmaktadır. 
 Taşıma öncesi, taşıma sırasında ve sonrasında denetleyici elemanlarımız sürekli verilen hizmeti takip etmektedirler. 
 Sorunsuz bir hizmet için yapılan bu işlem ile eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinize taşınmaktadır.