UCUZ NAKLİYAT
Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık"
Evinizi, ofisinizi uygun fiyatlarda ucuza taşıma yapmak için
bizi arayın.


Güngören Nakliyat

İstanbulun birçok ilçesinde şubesi bulunan Güngören Nakliyat siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için nakliye filosunu ve ekibini geliştirerek tüm istanbulda evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için şubemize gelebilir veya iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan arayabilirsiniz. İster evinizi taşıtmak için, isterse nakliye konusunda kafanızı takılan bir sormak için haftanın yedi günü bizi arayabilirsiniz. Firmamızın müşteri hizmetleri personeli size telefonda yardımcı olabilmek için gayret ettiğini göreceksiniz. Firmamızın amacı müşteri memnuniyetidir ve aynı şekilde deneyimli ekibimiz de bu amaç doğrultusunda işleri yaparlar. Diğer bazı Güngören nakliye firmaları gibi hep yeni müşteri ile çalışmak değil mevcut müşterilerimizin devamlı bizimle çalışmasını sağlamaya çalışırız. Evini taşıdığımız birçok müşterimiz bizimle çalışmaya daha sonraki zamanlarda devam ettiler.

Güngören nakliyat her zaman siz İstanbul halkına verdiği ücretin fazlasında hizmet vermeye gayret etmiştir. Tüm nakliyat aşamaları ambalajlama, paketleme, yükleme, taşıma, boşaltma sırasında eşyalarınıza sizin göstereceğiniz özeni gösteriyoruz. Taşıma süresinde sizi sürekli bilgilendiren, eşyalarınızın taşınması konusunda öneri ve şikayetlerinizi dinleyim gerekli düzenlemeleri yapan uzmanız her taşıma hizmetinde bulunmaktadır. Uzmanımız sayesinde hiçbir eşyanız ambalajlaması ve paketlenmesi yapılmadan nakliye kamyonlarına yüklenmez.

Ambalajma evinizdeki cam eşyalar, boy aynaları, mobilya, değerli tablolar ve kanepeler gibi tüm ev eşyaları için yapılır. Buzdolabı, mikrodalga, çamaşır makinesi, video, televizyon gibi hassas eşyaların özel olarak ambalajlanması gerektiği için bu tarz eşyalar kendi kutularında taşınır. Ambalajlama ile eşyalarınız çizilme ve hasarlara karşı korunmuş olur. Kutuları olmayan bu tarz eşyalarınız varsa endişelenmenize gerek yok , uzman ekibimiz bu konuda yeterli deneyime sahiptir ve elektronik eşyaların taşınması ve paketlenmesi konusunda tecrübelidir. Bazı değerli hassas eşyalarınızın taşıma sırasındaki sarsıntılardan çok etkilenmemesi için köpük ile doldurularak yeni yerine taşınmaktadır.

Güngören nakliyat paketlemelerde en ufak bir açık bırakmamakta ve özellikle paketlerin köşelerinin yeterli şekilde korunduğundan emin olmadan taşıma işlemini yapmamaktadır. Çünkü taşıma sırasında en fazla eşyaların köşeleri darbe alabilmektedir.