Ucuz Nakliyat Firmasına Hoşgeldiniz.

Esenler Nakliyat

İstanbul ilinde taşımacılık sektöründe performansı, kalitesi ve ucuz fiyatları ile sürekli büyüyen Esenler Nakliyat bölgede güvenilir taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız birinci önceliği siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlere her zaman kaliteli hizmet sunabilmek için elemanlarımız tamamı en az bir yıl taşıma konusunda deneyimlidir ve kaliteli ambalajlama malzemeleri ile taşınacak eşyalarınızı ambalajlamaktadır.

Taşınma şirketleri yetki belgeleri hükümet tarafından verilmektedir. Ticari yetkilendirme kuruluşu taşıma şirketlerine lisans veren kuruluştur. Özenverin yetki belgesi numarası 93712'dir. Bu yetki belgesini 1997 yılında aldık ve o zamandan beri hizmet vermeye devam ettik.

Müşterilerimizin verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetinden memnun kalmaları için taşıma işleminin başında sonuna sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Taşıma esnasında bir denetleyicimiz taşıyıcı elemanlarımızın paketleme ve taşıma işlemlerinin esenler nakliyat firmasının kalite politikalarına uygun olup olmadığını kontrol edip şirket sahibine rapor etmektedir. Bu denetleme, hizmetimizde bulunan eksik yönleri düzeltmemizi ve sizlere daha iyi nakliye hizmeti verebilmemizi sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti dışında Esenler Nakliyat başarı ile gerçekleştirdiği ofis taşıma, banka taşıma gibi özel uzmanlık gerektirecek hizmetleri de vardır. Profesyonel ve sağlam kadromuz ile bu sektörde sürekli olarak hizmet veriyoruz. Yıllar içinde hizmet ağını genişleten Esenler Nakliyat firmamız tüm İstanbul ilinde evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlamıştır. Ambalajlı taşımacılık hizmetimizi tüm istanbula başarılı bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Taşıma teknolojisinin giderek gelişmesi ile en karmaşık ve zor nakliye işlerini söz verilen zamanda yapabilecek nakliye asansörlerimiz ile sektördeki konumumuzu sağlamlaştırdık. Esenler, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçesidir.

Esenler eski bir yerleşim merkezidir ve geçmişi Bizanslılara kadar gitmektedir. Esenler günümüzde kentsel dönüşümün hızla uygulandığı bölgelerden birtanesi haline gelmiştir. Çarpık yapılaşmanın önüne geçmek amacıyla ilçede ardı ardına projeler devreye sokulmuştur. Öyleki ilçe İstanbul’da metrekare başına düşen insan sayısının en fazla olduğu bölge haline gelmiştir. Son verilere göre ilçenin nüfusu yaklaşık 600 bindir. İstanbul otogarı ise yine Esenler’de bulunmaktadır. Heryıl milyonlarca insan bu otogarı kullanarak Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etmektedir. İlçede şehirin en büyük yerleşkelerinden biri olan Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü bulunmaktadır. Hızla değişen ve yoğun yerleşimin olduğu ilçemizde mutlaka uzman ve profesyonel esenler nakliyat firması ile çalışmanız gerektiğine inanıyoruz.