bayrampaşa nakliyat

Bayrampaşa Nakliyat

Bayrampaşa Nakliyat firması Öz Enver ilçede kaliteli ve hızlı şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis taşıma hizmetini vermektedir. Küçük yada büyük ebattaki tüm eşyalarınızı ambalajlarız, demonte / monte ederiz ve taşıma yerinde ambalajlarından çıkartarak sizin belirlediğiniz yerlere yerleştiririz. Bayrampaşada birçok sayıda evi başarılı bir şekilde şehiriçi veya şehirlerarası taşıyan firmamızı seçmenizi öneririz. Her türlü nakliye ile ilgili sorunuz için bizi sağ üst kısımdaki veya iletişim bölümündeki telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Evinizi ilk kez taşıyorsanız ve eşyaları nasıl paketlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız tüm bu sizin için zor olan ambalajlama hizmetini deneyimli İstanbul nakliyat elemanları sizin yerinize yapabilir. Eşyalarınızın taşıma sırasında çizilmesini, zarar görmesini ve kirlenmesinin önüne geçmek için tüm eşyaların taşınmadan önce eşya paketleme konusunda uzman kişilerce ambalajlanması gereklidir.

Bayrampaşa Nakliyat

Bayrampaşa nakliyat hem endüstriyel hemde ev eşyalarını güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyabilecek ekipman ve elemanlara sahiptir. Bir uzmanımız ambalajlama sonrası eşyaların özellikle köşe kısımlarının düzgün ambalajlandığından emin olduktan sonra eşyalarınızın nakliye kamyonlarına yeklenmesine izin vermektedir. Bu denetleme sayesinde eşyalarınızın en çok hasar görebilecek kenar ve köşe kısımları ayrıca korunmuş olur.

Bayrampaşa Nakliyat

Bayrampaşa, Dünyanın sayılı metropollerinden, ülkemniin se en kalabalık nüfusa sahip  ili İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan kentsel dönüşümle beraber çehresi değişen bir ilçesidir. Bayrampaşa İstanbul’un son 30 yılda hızla büyüyen yerleşim ve ticaret alanlarından biridir. Bayrampaşa eskiden bağlık ve bahçelik bir bölgeyken şimdilerde halkın ikamet ettiği kalabalık yerleşim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bayrampaşa’da sanayi kuruluşları da bulunmaktadır. Bölgenin sanayisinde başı tekstil ve döküm işletmeleri çekmektedir. Bayrampaşa günümüzde İstanbul’da m2 başına düşen insan sayısının en yoğun olduğu yerlerden biridir. Son verilere göre ilçenin nüfusu yaklaşık 250 bindir. Ayrıca Bayrampaşa’da İstanbul’un eski cezaevlerinden bir tanesi olan Bayrampaşa Cezaevi bulunmaktadır.

Bayrampaşa gibi şehrin kalabalık ve yoğun olduğu ilçelerde tecrübeli nakliyat firması Bayrampaşa nakliyat tan hizmet almanızı öneririz.