UCUZ NAKLİYAT
Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık"
Evinizi, ofisinizi uygun fiyatlarda ucuza taşıma yapmak için
bizi arayın.


Bahçelievler Nakliyat

Bahçelievler Nakliyat tüm bölgede ve istanbulda evden eve nakliyat ofis taşıma, antika eşya taşıma, fuar standı taşımaya kadar birçok nakliye hizmeti vermektedir. Eşyaların dışarıdan gelecek etkilere karşı zarar görmemesi için tüm taşıma hizmetlerimizde paketleme konusunda deneyimli elemanlarımız bir uzman gözetiminde tüm eşyalarınızı ambalajlamaktadır. Telefon numaralarımızdan bizi arayarak taşıma konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siz değerli müşterilerimizin ambalajlı evden eve nakliye taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için ekipmanlarımızı ve araçlarımızı sürekli yeniliyoruz. Ağırlığı, büyüklüğü veya şekli ne olursa olsun Bahçelievler evden eve nakliyat tüm kırılabilecek, hassas eşyalarınızı taşıma sırasında zarar görmeden yerine sağlam bir şekilde ulaştırılması için için uygun ambalaj malzemeler ile paketlenmektedir. Ağır eşyalarınız tüm önlemler alınarak nakliye kamyonlarına özel taşıyıcı ekipmanlar ile yüklenip taşınmaktadır. Anlaşmalı olduğunuz marangozumuz sökülebilen büyük hacimli eşyalarınızı demonte ve yeni yerinde monte etmektedir. Firmamızın her nakliye hizmetinde bir yetkili tüm taşıma aşamalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Bahçelievler nakliyatın deneyimli elemanları eşyaları paketlerken ve nakliye kamyonlarına yüklerken müşterilerimizin kendi eşyalarına göstereceği özeni ve dikkati göstermektedir.

İstek dışı oluşabilecek kazalara karşı eşyalarınızı güvence altına almak isterseniz çalıştığımız güvenilir sigorta şiketleri ile görüşerek size sigorta teklifi sunabiliriz. Bu sayede eşyalarınızın tamamı nakliye kamyonlarında taşınırken sigorta güvencesinde olur.