UCUZ NAKLİYAT
Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık"
Evinizi, ofisinizi uygun fiyatlarda ucuza taşıma yapmak için
bizi arayın.


Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu Yakasındaki evden eve nakliyat hizmeti veren birçok nakliye firması arasında saygın bir konuma ulaşan Öz Enver Nakliyat yıllarıdır evden eve nakliyat, ofis taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma ve eşya depolama gibi hizmetleri başarı ile gerçekleştirmiştir. İstanbul yollarını iyi bilen nakliyat kamyonu şöförlerimiz ve işinde uzman en az bir yıl deneyimi olan ambalajlama ve taşıma elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Küçük evleri taşıma için şehir içinde dar yollara girebilecek küçük ebatta kamyonelerimiz ve büyük evleri tek seferde taşıyabilecek büyük ebatta kamyon ve tırlarımız vardır.

Osmanlı döneminden beri aynı ismin kullanıldığı Anadolu Yakası Boğaziçi köprüsü yapıldıktan sonra eskiye oranla önemli ölçüde gelişmiş ve toplam 16 ilçeye ulaşmıştır. İstanbul nüfusunun 1/3'i bu bölgede yaşamaktadır. İstanbul Anadolu yakasında evinizi taşıyacaksanız şehiriçi evden eve nakliyat veya Türkiyenin diğer başka bir iline taşınacaksanız şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz ile evinizi güvenle taşıyabiliriz.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Türkiyede en çok nakliye talebinin bulunduğu sürekli gelişen ve yenilenen İstanbul Anadolu yakasında yeni ve eski birçok evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Saygın bir konuma ulaşan Öz Enver Nakliyat uzun yıllardan beri Anadolu yakası halkına ambalajlı nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınız nakliye kamyonlarına yüklenmeden önce uygun, kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınız nakliye kamyonlarına yüklenmeden önce uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmakta ve sonrasında sigortalanmaktadır. Anadolu yakasında kaliteli bir nakliye firması arıyorsanız bizi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Sizin için yorucu ve stresli bir iş olan ev taşıma işini bize verin uzman ellerde evinizin ne kadar kolay bir şekilde taşındığını görün.

Anadolu yakası evden eve nakliyat firması bulmakta zorlanıyorsanız ve ilk defa evinizi taşıyorsanız işinize yarayacağını düşündüğümüz bazı ipuçlarını sizlere paylaşalım.

  • Evini daha önce taşımış arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza çalıştıkları nakliye firmasının nasıl olduğunu size tavsiye edebilecekleri bir nakliyeci olup olmadığını sorun
  • Evini taşımış arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın ev taşıma konusundaki deneyimlerini dinleyin.
  • Tüm bulduğunuz Anadolu Yakası nakliye firmalarının bir listesini oluşturun ve yanlarına bu firmaları tek tek arayıp verdikleri hizmetleri, fiyatlarını ve varsa referanslarını yazın.
Tüm elde ettiğiniz veriler eşliğinde size uygun olan nakliye firmasını tercih edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Hakkında

Anadolu yakası günümüzde yaklaşık 14 milyon nüfusu ile dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’un özellikle yerleşim merkezi haline gelmiştir. Anadolu yakası İstanbul Boğazı ile ikiye ayrılan bölümün doğusunda kalan yakadır. Son yıllarda kentsel dönüşüm çerçevesinde hızla toplu konut projeleri, siteleri ve rezidansları ile Anadolu Yakasında adeta emlak patlaması yaşamıştır. Eğlence ve sosyal yaşamın merkezi Kadıköy ve Bağdat Caddesi’dir. Kadıköy Anadolu Yakası’nın ticaret ve sosyal hayat merkezi olmasının yanında tarihi sinemaları ve tiyatroları ile aynı zamanda sanatında merkezidir. Anadolu Yakası’nda İstanbul’un ikinci büyük havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanı bulunmaktadır. Son yıllarda kurulan Sabancı, Yeditepe, Kadir Has gibi vakıf üniversiteleri yerleşkelerini Anadolu Yakası’nda kurmayı tercih etmeleri sayesinde bölge eğitim alanında da önemli bir gelişme sağlamıştır.

Anadolu Yakasını iyi bilen, uzman kadrosu ile firmamız İstanbul’un bir ucundan diğerine tüm Anadolu Yakası Nakliyat ihtiyaçlarınıza kusursuz cevap verecektir.