Avcılar Nakliyat


Avcılar ilçesindeki nakliye taleplerini Öz Enver Nakliyat olarak güvenli,hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Evden eve nakliyat yorucu ve zor bir iştir ve profesyonel elemanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Demonte edilen eşyalar dikkatli bir şekilde de sökülmeli, kırılacak eşyaların ambalajlanması gibi birçok özel malzeme ve teknikler gerekmektedir. Siz değerli Avcılar ilçesine kaliteli nakliye hizmeti sunabilmek için firmamız kullanılan malzemeleri sürekli yenilemektedir. Mutfak eşyaları, ağır eşyalar, bitkiler, gardıroplar gibi ev eşyalarının paketlenmesinde son teknik ve yöntemler kullanılmaktadır.

Avcılar ve İstanbul içinde şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti için Öz Enver nakliyat firmasını seçebilirsiniz.. Mobilya, elektronik ekipmanlar, televizyon, mikrodalga, fırın, cam ve yiyecekler gibi tüm taşınacak şeyler z ambalajlanmaktadır.

İster eviniz büyük olsun ister küçük yeni evinize hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmak için Avcılar Öz Enver Nakliyat firmasını seçebilirsiniz.  Müşterilermizin en büyük önem verdiği konu eşyalarının taşınırken zarar görmemesi ve hızlı bir şekilde taşınmasıdır. Firmamız mobilya, cam eşyalar, tabloloar, elektronik aletler, televizyon, mikrodalga fırın gibi tüm hassas eşyalarınız için ektra önlemler alınmaktadır.

Avcılar Hakkında Bilgi

Avcılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçesidir. Avcılar İstanbul’a yaklaşık 27 km uzaklıktadır. TEM otoyolu ve E-5 çevreyolu ilçeden geçmektedir. İlçenin gelişmesi açısından bu yolların ilçeden geçmesi büyük bir rol oynamıştır. Avcılar’ın Marmara Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece ilçesi bulunmaktadır. Avcılar’ın tarihi Osmanlı İmparatorluğu yıllarına kadar dayanmaktadır. Eski zamanlarda Avcılar’da tarım, balıkçılık ve bağcılık yaygınken günümüzde ilçe hızla sanayileşmişdir. Günümüzde ilçede 250 sanayi kuruluşu bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’de bu ilçede bulunmakta ve ilçenin eğitim hayatı için büyük bir öneme sahiptir. Avcılar ilçesi 10 ayrı mahalleden oluşmaktadır. Geniş bir alana dağılan bu mahallelerde taşınma ve nakliyat işleri mutlaka ilçeyi bilen uzman kadrosu olan firmalara yaptırılmalıdır.

Telefon Ikon Telefonlarımız
0 (532) 602 24 37
0 (537) 848 88 05
0 (216) 621 67 81
0 (212) 446 67 61
Nakliye Hizmetlerimiz

Öz Enver Nakliyat İstanbulda evden eve nakliyat hizmetini 1995 yılından bugüne ambalajlı ve sigortalı bir şekilde yerine getirmiştir. Tüm İstanbula şehiriçi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmetimiz vardır.

Hizmet Bölgelerimiz
Google+