Anadolu Yakası Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakasında birçok evden eve nakliyat hizmeti veren nakliye firması bulunmaktadır.  Öz Enver Nakliyat Bağcılar ilçesi merkezinde bulunan ve yıllarıdır evden eve nakliyat, ofis taşıma, fabrika taşıma ve fuar taşıma gibi hizmetleri başarı ile gerçekleştirmiş saygın bir konuma ulaşmış bir firmadır. Ayrıca sürekli çalıştığımız müşterilerimiz için depolama hizmeti veriyoruz. Firmamız elemanlarının tamamı en az bir yıl deneyimlidir ve işinde uzmanlaşmış elemanlardır. Söförlerimiz İstanbul ilinin yollarını çok iyi bilmektedirler. Ayrıca büyük ebatta araçlarımız olduğu gibi şehir içinde hızlı hareket edebilecek küçük ebatta kamyonetlerimiz bulunmaktadır.

Anadolu Yakası dahil tüm İstanbul ilçelerinde şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. İster İstanbul içinde olsun ister Türkiye’nin başka bir ilinde evinizi bizimle güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Anadolu Yakasının toplam onaltı ilçesi vardır. Yakanın ismi Osmanlı döneminden beri kullanılmaktadır. Boğaziçi köprüsü yapıldıktan sonra eskiye göre çok önemli derecede gelişmeler olmuştur. İstanbul ilinin üçte biri bu ilçede yaşamaktadır.

Anadolu Yakasında birçok nakliye firması bulunmaktadır.  Çünkü Türkiye’de en çok nakliyeciliğin yapıldığı bölge burasıdır. Gelişen ve sürekli yenilenen bölgede nakliye talepleri oldukça fazladır. Firmamız uzun yıllar İstanbul Anadolu yakası halkına hizmet etmiş ve saygın bir konuma ulaşmıştır.  Nakliye kamyonlarına eşyalarınız yüklenmeden önce uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Taşıma sırasında tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.  Anadolu yakasında nakliye firması seçecekseniz bizi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Sizin için yorucu ve zor olan ev taşıma işini bize verin ve uzman ellerde bu işin ne kadar kolay yapıldığını görün.

Anadolu Yakasında Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken

Anadolu yakasında evden eve nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar söyledir.
Arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan evini taşımış kişiler varsa onlara çalıştıkları firmaların nasıl olduklarını ve size tavsiye edebilecekleri nakliye firmasının olup olmadığını sorun.
Siz ilk defa evinizi taşıyacaksanız evini taşımış arkadaşlarınız sizden daha fazla tecrübeye sahip oldukları için onların tavsiyelerini kesinlikle dinleyin.  Çalışabileceğiniz nakliye firmalarının bir listesini hazırlayın ve telefon ile arayıp verdikleri hizmet hakkında bilgi alın ve karşılaştırın.  Gerekirse referanslarına bakıp daha önce bu firmalar ile çalışmış kişilerin firmayı nasıl buldukları ile ilgili bilgiler elde edin.

Anadolu Yakası Hakkında

İstanbul yaklaşık 14 milyon nüfusu ile dünyanın en büyük şehirlerinden birtanesidir. İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Boğazı ile ikiye ayrılan şehrin, Boğaz’ın doğusunda kalan bölümüdür. Anadolu yakası günümüzde İstanbul’un özellikle yerleşim merkezi haline gelmiştir. Nüfusun yaklaşık üçte biri Anadolu Yakası’nda ikamet etmektedir. Özellikle kentsel dönüşüm çerçevesinde hızla toplu konut projeleri yapılmış, siteler ve rezidansları ile Anadolu Yakası adeta emlak patlaması yaşamıştır. Eğlence ve sosyal yaşamın merkezi Kadıköy ve Bağdat Caddesi’dir. Özellikle Kadıköy Anadolu Yakası’nın ticaret ve sosyal hayat merkezidir. Tarihi sinemaları ve tiyatroları ile Kadıköy aynı zamanda sanatında merkezidir. İstanbul’un ikinci büyük havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanı, Anadolu Yakası’ndadır.  Son yıllarda kurulan Sabancı, Yeditepe, Kadir Has gibi vakıf üniversiteleri yerleşkelerini Anadolu Yakası’nda kurmayı tercih etmişlerdir. Bu nedenle eğitim alanında da Anadolu Yakası önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle hızla modernleşen siteleri ve yeni yerleşim alanları ile emlak piyasası hiç olmadığı kadar canlıdır. Anadolu Yakasını iyi bilen, uzman kadrosu ile firmamız İstanbul’un bir ucundan diğerine tüm nakliyat ihtiyaçlarınıza kusursuz cevap verecektir.  Anadolu Yakası Nakliyat

Telefon Ikon Telefonlarımız
0 (532) 602 24 37
0 (537) 848 88 05
0 (216) 621 67 81
0 (212) 446 67 61
Nakliye Hizmetlerimiz

Öz Enver Nakliyat İstanbulda evden eve nakliyat hizmetini 1995 yılından bugüne ambalajlı ve sigortalı bir şekilde yerine getirmiştir. Tüm İstanbula şehiriçi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmetimiz vardır.

Hizmet Bölgelerimiz
Google+